• Ikut Kami: social media social media social media social media social media Pilihan Warna: yellow blue red default Pilihan Bahasa: bahasa english Lain-lain Saiz Teks:
    A+ A A-
  • Slide
    PROFIL LKTN
 
 
BIL TEMPOH NAMA PENGERUSI
1 15/08/1974 - 30/09/1978 YM Tengku Tan Sri Dato' Ngah Bin Mohd
2 01/10/1978 - 14/05/1981 Tuan Haji Ismail Bin Haji Ahmad
3 15/05/1981 - 14/11/1990 YBhg. Dato' Mohd Yusof Bin Basir
4 15/11/1990 - 28/02/2000 YB Senator Datuk Haji Hashim Bin Safin @ Shafain
5 01/03/2000 - 01/12/2001 Tuan Haji Mohamed Bin Ismail
6 01/01/2002 - 30/11/2008 YBhg. Datuk Mohd Zain Bin Haji Ismail
7 01/12/2008 - 20/04/2010 YBhg. Datuk Wira Ismail Bin Saleh
8 01/05/2010 - 31/08/2012 YB Dato' Ismail Bin Kasim
9 01/09/2012 - 31/07/2013 YBhg. Datin Paduka Nurmala Abdul Rahim
10. 01/08/2013 - 20/08/2014 YB Dato' Haji Noor Zahidi Bin Haji Omar
11. 21/08/2014 - 31/12/2014 YBhg. Datuk Himmat Singh
12. 01/01/2015 - 31/08/2015 YB Datuk Haji Ahmad Jazlan Bin Haji Yaakub
13. 01/09/2015 - 31/08/2017 YB Dato' Haji Mohd Adhan Kechik

 

 

Penafian    Dasar Keselamatan    Dasar Privasi    Bantuan Pengguna    Soalan Lazim    Log Masuk
Hakcipta Terpelihara © 2014 Lembaga Kenaf dan Tembakau Negara, Kubang Kerian, 16150 Kota Bharu, Kelantan Darul Naim.
Telefon: +609-766 8000 | Faksimili: +609-766 8071 | Emel: admin[@]lktn.gov.my
Paparan terbaik menggunakan popular pelayar dengan resolusi 1024 x 768 piksel.
Tarikh Kemaskini:
17/12/2017